,,Tvá kůže, krásná bytosti, prozradí stav duše.“

Jana A.

Jana Abrlová
Začal se psát můj příběh...

Můj příběh se začal psát v říjnu v roce 1990, kdy jsem se narodila, a moje duše věděla, že tento život bude přelomový. KONEČNĚ! Protože jsem se rozhodla překonat své strachy z dob minulých a karmicky opakujících se vztahů i vzorců.

S láskyplnou elegancí nosím jméno Jana, které mi dali moji inspirující rodiče a přijmení jsem zdědila po vyjímečném rodu Abrlů z Benešova u Boskovic. Vyrůstala jsem v rodiném domě v malé vesničce jménem Staré Město ve východních Čechách. I přes to, že jsem milovala zvířata a volnost v přírodě díky venkovskému životu, tak jsem byla neustále nemocná. Zánět průdušek byl součástí mého života stejně jako atopický ekzém, vysoká alergie a strach. K tomu všemu mi moc sebevědomí nepřidalo nošení dioptrických brýlí a okluzoru. Základní škola pro mě nebyla ničím inspirujícím, ale spíš naopak.

Na druhém stupni jsem si prošla nepřímou šikanou ze strany paní učitelky i několika spolužáků. Své trápení jsem obrátila do čtení knih a malování. Aniž by to moje maminka tušila, knihy, které mi postupně věnovala na Vánoce - autobiografie Coco Chanel a Blanky Matragi - mi daly do podvědomí podstatně zásadní kódy. Andělé? Ty se mnou byli od začátku a brala jsem je jako součást svého života. Jen to počítání a vnímání barvy kolem jejich těla mi nedávalo smysl. Teď už moc dobře vím, že jde o energetická pole a auru, kterou vnímám.

Jana Abrlová
Jana Abrlová

Odchod na střední školu bylo pro mě vysvobozením ve všech směrech. Zahodila jsem brýle, strach, a poprvé jsem se svobodně nadechla bez jakýchkoliv příznaků nemocí plic. Atopický ekzém se také lekl a utekl na dlouhá léta pryč. I přes minimální předpoklady na začátku studia jsem školu úspěšně zakončila. Čtyřleté studium v městě Boskovicích bylo zaměřené na oděvnictví a obchod. Díky studiu jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Paříže. Poprvé jsem tedy PAŘÍŽ spatřila ve svých 17 letech a neskutečně vědomě jsem si přála zůstat. Prostě jsem si přála, aby mě tam zapomněli.

Jana Abrlová a Dior soutěž

Po maturitě jsem se odstěhovala na nové místo. Brno jsem vůbec neznala a ,,šalina" byla pro mě nová věc. Mým snem bylo pracovat v nákupním centru v obchodě s módou. Sen se po dvou měsících života naplnil a v módní společnosti jsem zůstala přes dva roky. Vše ,,šlo, jak po másle.” Po krátkém ,,zaškobrtnutí" jsem začala pracovat ve světě krásy a umění make-upu v parfumerii, která mi mile změnila život. Na pozici make-up artistky jsem se zúčastnila Designbloku, Prague Fashion weeku, fextivalu KVIFF, ale i soutěže se značkou Dior.

Jana Abrlová

Po pár letech v parfumerii jsem měla možnost přivonět k noblesní francouzské fitokosmetice a bylo jasno. Moje podvědomí a duše zaplesaly štěstím. Posunula jsem se dál. Zatoužila jsem po užší specializaci a nahlížení na kůži, krásu a produkty z hlediska jedné společnosti. U rodinné hraběcí firmy jsem prožila krásných 5 let. Během zaměstnání jsem si sama, díky vnitřní hluboké intuici, rozšířila vzdělání o rekvalifikační kurz – kosmetička. V tuto dobu přicházelo i období, kdy jsem začala vnímat svoji sílu skrze ruce a propojenost vnímání barev i energií v těle klientky. Nejedna klientka mi během líčení řekla, že mám v sobě andělský dar.

Jana Abrlová a Sisley beauty konzultantka
Jana Abrlová

Postupně jsem si také začala uvědomovat tělo jako celek, ne jen ze spirituálního a beauty pohledu, ale i z pohledu výživy a komplexně zdravého životního stylu. Velký podíl na tom mělo i to, že jsem trpěla poruchou příjmu potravy a vnitřními psychickými strachy. Vše do detailu popisuji v mé knize, kterou píšu. Po absolvování výživového kurzu jsem poznávala různé směry ve výživě, od striktního fitness stravování až po vegetariánství. Osobně jsem si našla cestu v nízkosacharidovém stravování, které se skládá ze základních surovin, zeleniny, olejů a bílého masa. Držím se pravidla 80 na 20 (pro současný život v Paříži s croissanty je 20% nutnost :-D).

Jana Abrlová a její příběh

Dnešní doba již přímo mluví o vědomé péči o svoji duši a tělo tak, aby vše fungovalo v harmonii. Čím dříve začneš, krásná bytosti, tím lépe. Vím, že ti moje tvorba bude adekvátním přínosem. Svévolně a přirozeně, za pomoci vnitřního vedení, jsem pocítila potřebu zařadit do svého života sport. Nikdy jsem k pravidelnému pohybu nebyla vedena a učitelé tělocviku si se mnou užili, protože jsem se bála balónu a přeskočit kozu bylo pro mě nemyslitelné. Každodenní sport jsem zařadila do svého života v roce 2016 a i přes různý vývoj intenzity, je teď pro mě pohyb přirozenou součástí života, ať už jde o běh, chůzi, jógu, pilates a nebo posilování s vlastní vahou těla.

Jana Abrlová a meditace

Čas ubíhal a já se z Brna vrátila zpátky do Boskovic, i když někde v hloubi mě byla malinká touha odjet do milované Paříže a učit se kosmetice od těch nejlepších. Partnerská láska rozhodla a v městečku, kde jsem vystudovala střední školu, se začal uskutečňovat můj celoživotní projekt a sen v jednom – mít rodinnou firmu a naplnit své poslání: přímo bytostem - TOBĚ - ukázat, jak se dostat do harmonie vnitřní a vnější krásy.

Jana Abrlová Boskovice

První vlastní „Studio harmonie těla a duše“ jsem otevřela v roce 2019.

Studio bylo zaměřené na výživové poradenství a spirituální svět. Po krátké době se dostavilo absolutní zhroucení. Dostala jsem se do spirály tlaku, který jsem na sebe vyvinula kvůli starým zažitým vzorcům, z karmických vztahů a také z pohledu sociální dokonalosti v zaměstnání i podnikání. Týden jsem ležela sama v bytě v posteli, ve tmě, v horečkách a halucinacích. Po druhé v životě se mě moje duše a Anděl strážný zeptali, zda chci pokračovat, nebo chci z tohoto těla odejít. Dala jsem si čas na rozmyšlenou a po pár dnech bolesti jsem se rozhodla.

Jana Abrlová

Roztáhla jsem závěsy, vysadila prášky, opustila místo a bytosti. Odjela jsem na místo, kde jsem nikoho neznala a byla sama na chatě v přírodě u Poděbrad. Naordinovala jsem si pohyb, meditace, stravu a relaxaci. Stále jsem cítila, že ještě nejsem úplně tam, kde bych měla být. Přemýšlela jsem o novém konceptu a o svém osobním posunu. Načerpat další sílu a energii jsem se rozhodla v milované Paříži.

Po příjezdu z Paříže jsem sehnala nový prostor v Boskovicích. Za pomoci slečny grafičky jsem vytvořila nové logo, barvy, a začala jsem intenzivně pracovat se svými přáteli designéry na proměně mého studia. I přes to, že mi pukalo srdce bolestí, jsem opustila dlouhodobý vztah i zaměstnání u kosmetické značky. Hlava tomu nerozuměla, srdce plakalo, ale můj vnitřní hlas volal, abych odešla.

Kosmetický salon Jany Abrlové v Boskovicích

V říjnu 2019 jsem otevřela butik Studio Styl Jana Abrlová, kde jsem propojila výživové poradenství, kosmetiku, vizážistiku, styling a také vedení klientů k sebepoznání a sebelásce. Zde se již začal silně prolínat spirituální svět s názvem BEAUTY COACHING.

Při prvním uzavření provozovny kvůli covidu jsem cítila silnou touhu zapracovat na celém konceptu. Byla jsem sama se sebou, meditovala jsem, trávila jsem čas v přírodě a byla jsem jen se svými nejbližšími. Díky tomu se zrodila myšlenka Beauty Boutique a Beauty školy. Po rozvolnění se z malého Butiku Studio Styl stal Beauty Boutique s velkým a krásným prostorem. Vše nabíralo rychlý a krásný směr. Beauty Boutique a škola začaly žít díky soudobým i novým klientům, kteří jezdili ze širokého okolí a z celé Moravy. Jenže osud tomu nenahrál a přišla další drtivá vlna covidu - uzavření.

Ničilo mě sledovat, jak provozovna stojí a náklady se zvyšují. Aniž bych chtěla, tak jsem stála před rozhodnutím. Buď získané peníze utopím v uzavřené provozovně, nebo najdu jinou cestu, jak vést bytosti k harmonii vnitřní a vnější krásy. Bylo to kruté, ale provozovnu jsem pustila. Neakceptovala jsem se podílet na tom, co se dělo v okolním světě. Věcí, kterou nedokážu tolerovat, je, když mi někdo řídí můj život a tím pádem i mé poslání.

Jana Abrlová
Jana Abrlová on-line Transformational beuty academy

Na jaře roku 2021 v novém městě, do kterého jsem se nesmírně zamilovala, se zrodila on-line verze Beauty Akademie by Jana Abrlová. On-line svět dává neskutečnou možnost volnosti i svobody ve všech směrech a já se rozhodla ho naplno využít. Díky všem klíčům a znamením od Andělů jsem se s novým konceptem rozhodla žít v Českých Budějovicích. Proč České Budějovice? Prostě to byla láska na první pohled a intuitivně mi bylo řečeno, že TADY je to místo a kotva pro můj život.

Začala jsem nabírat nouvou energii, která měla vliv i na podnikání. České Budějovice mi postupně odkrývaly svoje kouzlo a moje duše cítila to, co nikdy předtím - DOMOV. Začala se pozvolna probouzet i láska a dlouholeté kódy o Paříži. Jenže zažité vzorce uvnitř mě pracovaly silněji a já pochopila, že ještě nemám vyhráno.

Začal vnitřní boj a Bůh mi dal do cesty zkoušky, díky kterým jsem si pročistila rodinné vazby, vztahy s karmickými partnery, ale i to, zda uvěřím ve své vrozené schopnosti léčit skrze své ruce a opravdu ukážu, kdo jsem. Odmítla jsem a zamotala se do další spirály, která kulminovala v Českém Krumlově. Znovu přišlo fyzické i psychické vyčerpání a týdenní odpojení skrze horečky, křeče, bolesti a halucinace. Bůh a Andělé se mě opět zeptali, jestli chci pokračovat. Ano, znovu mi šlo o život a moje tělo i duše umíraly. Stála jsem nad propastí tváří v tvář sama sobě. Život a smrt mi byly velmi blízko. Nikdo při mně nestál, a tudíž nikdo netušil, co se odehrává uvnitř mě. 

PŘEŽILA JSEM DÍKY SOBĚ A NEUTUCHAJÍCÍ TOUZE NAPLNO ŽÍT SVŮJ AUTENTICKÝ ŽIVOT. Ne život, jak si přeje rodina, okolí a nebo snad partneři.

Jana Abrlová

Ať se jednalo o provozovnu, on-line svět, ale i můj osobní život. Stále se držím PĚTI pravidel - pilířů, které jsou: LÁSKA, KVALITA, SERVIS, ČISTOTA a PŘÁTELSTVÍ.

Paříž. Je to tady! Právě je za deset minut jedenáct v noci. Stojím v suterénu autobusového nádraží v Praze. Vše okolo mě utichlo. Vůbec jsem nevnímala okolní ruch. Cítila jsem pouze tlukot svého srdce, klidný den a mihotající se ručičku na obřích hodinách, které byly přímo naproti mně. Stála jsem tam jako přikovaná a bez všeho... bez očekávání, peněz, znalosti francouzštiny a angličtiny, rodiny, přátel a s trochou strachu uvnitř mě. Jen já a Andělé okolo mě. S jedním kufrem, otevřeným srdcem a velkým PŘEDVĚDČENÍM uvnitř mé duše. Odjet, zůstat..? Požádala jsem o ochranu. S pevně sevřenou rukojetí od kufru jsem mířila a s klíčemi od bytu v Paris jsem kráčela k autobusu. S modlitbou jsem usedla do křesla autobusu.

Jana Abrlová a Paříž

 ,,Milý Bože, Andělé a moji duchovní průvodci v podobě mých předků, zda je pro mě Paříž mým absolutním sebepoznáním a získáním potřebných vědomostí, ať se tak stane. I přes to, že moje hlava s rozumem nechápou, co momentálně dělám. Uvnitř svého srdce vím, že dělám mimořádně velkou věc. Nechávám se vést intuicí a svým srdcem. Děj se dílo Boží - Boží vůle. Děkuji. Amen." 

Jana Abrlová a Paříž

Není nic převratného, že mé další velké životní uvědomění přišlo s přestěhováním se na čas do Paříže, které se uskutečnilo v dubnu roku 2022. A žiju zde do teď. Paříž ze mě vytahuje přesně to, co jsem už dávno uvnitř sebe cítila: AUTENTICITU bez rodinných vzorců a šablon podnikání. Za 8 měsíců jsem zažila absolutní převrat a ukotvení sama sebe. Moje duše získala to, co jsem v tomhle životě stále hledala: SVOBODU, SÍLU A SEBEVĚDOMÍ. Je to tak.. duše docílila své pohody a všichni démoni, všechny strachy nebo snad pochyby jsou pryč. Deprese ustanuly a moje energie sílí. 

Proto jsem vedena postavit se realitě čelem a s láskyplnou hrdostí ukázat, kdo opravdu jsem. K tomu všemu zde byla započata i TRANSFORMATIONAL BEAUTY ACADEMY by Jana Abrlová. 

Bez pomoci grafiků, IT specialistů, coachů, business specialistů atd. jsem sama, pouze s andělskou pomocí a francouzskou inspirací, vytvořila své osobní a firemní webové stránky.

Co všechno se odehrálo v Paříži, v celém mém životě, jak velmi mě to ukotvilo se dočteš v mé první AUTENTICKÉ knize.

Ráda bych poděkovala svým rodičům, prarodičům a nejbližším dlouholetým přátelům, Tomovi a Honzovi. Vážím si jejich podpory a také toho, že při mně stáli jak při úspěchu, tak i ve všech těžkých chvílích. Také ze srdce děkuji všem bytostem, které se v mém životě ,,pouze" mihly a pomohly mi. V neposlední řadě mé vřelé děkuji patří i všem, kteří mi ublížili a snažili se, abych porušila víru sama v sebe. No a láskyplné děkuji patří mým duchovním průvodcům a andělům v lidské podobě, jak zde ve Francii, tak i v České republice.

Děkuji, patří ze srdce a s úctou k ženám a mojí překrásné babičce Emílii Abrlové. Děkuji, proudí přímo všem láskyplným bytostem se srdce na správném místě, tak jako měl můj šarmantní dědeček Josef Šlézar. Děkuji, patří i mému bratranci Jiřímu a strejdovi Pepikovi, které mám stále v srdci a jsou se mnou na každém kromu. Mám vás VŠECHNY ráda a děkuji za vaši duchovní podporu.

Jana Abrlová a nadace Emílie
Jana Abrlová

Věřím, krásná bytosti, že pro tebe můj osobní blok a Transformational Beauty Akademie by Jana Abrlová budou kvalitním přínosem a ukážeme ti, jak žít v harmonii těla a duše.

S láskou a objetím,

Jana A.

Kontaktuj mě

Pro SLUŽBY a dotazy v rámci mého business, krásná bytosti, ti odpovím osobně v co nejkratší době. Samozřejmě s láskou k tobě a úctou ke tvému dotazu.

TĚŠÍM SE!