Jana Abrlová, Dopis pro tebe...
4.5. 2023

Dopis pro tebe… #8

A krásná bytosti, pokud ho miluješ, chováš k němu upřímný cit - řekni to. Řekni to té bytosti, jak s tím naloží již nehraje roli, to je na jeho volbě a ponaučení.

Jana Abrlová, Dopis pro tebe 7
21.4. 2023

Dopis pro tebe… #7

Ahoj krásná bytosti, WAU, slyšela jsi tu ránu? Já ano! To ti spadl právě kámen ze srdce pod tíhou osudu, který jsis sama napsala. Jsem naplněný vděčnost a zároveň tím, že jsi to dokázala. Uvěřila jsi v sama sebe. Byla jsi pro sebe tím nejlepším průvodcem, učitelem a dokonce i léčitelem. Že to, ale bolelo. Nevadí, je to za tebou...

Jana Abrlová, Autentická, Dopis pro tebe 6
21.4. 2023

Dopis pro tebe… #6

Dívám se ti zpříma do oči, sedím přímo naproti tobě, tak co, překonáš svůj sen?

Jana Abrlová
8.4. 2023

Dopis pro tebe… #4

Letí přímo a nebo se jen pohupují v oblacích, ale krásně obdivuhodné je, že letí svůj sen. No a vločky, které zůstali v mraku? Rozpustila je zloba a dlouhodobá temnota.

Kudy se vydat...
28.2. 2023

KUDY SE VYDAT, abych získala dlouhodobě krásnou kůži

Článek, který je komplexní pro krásnou duši a kůži k získání přesných infromací kudy se vydat, abych získala dlouhodobě krásnou kůži.

Jana Abrlová
11.5. 2023

Dopis pro tebe… #11

Tančila jsi jako luční víla v letní zahradě, na sobě měla krásné šaty a uvnitř sebe korálek s duhovým odleskem naděje, touhy a LÁSKY.

Jana Abrlová, Dopisy pro tebe, Autentická
8.5. 2023

Dopis pro tebe… #10

Cítíš ten hazart uvnitř sebe nebo se spíše jedná o hazart pro tvé okolí. Respektuj své okolí, ale rozhoduj za sebe sama. Okolí tě nedefinuje.

Jana Abrlová, Dopis pro tebe...
7.5. 2023

Dopis pro tebe… #9

Máš to ukryté v sobě. NEBOJ SE... není jediný důvod pochybovat. Držím tě za ruku, překroč ten pomyslný práh, čekáme tě na jeho druhém konci.

Jana Abrlová Dopis pro tebe
10.4. 2023

Dopis pro tebe… #5

Ahoj krásná bytosti, co jsi celý den, ale i celou noc dělala? Víš o tom, že vše ovlivňuje tvůj život. Nadechni se, poslouchej… Slyšíš tlukot svého srdce? Uvědomuješ si svůj dech? Jde o přirozené a nezajímavé činnosti, přitom jsou tolik důležité pro tvůj život. Co tím chci říct, krásná bytosti, ty nejpřirozenější věci jsou ty nejzásadnější ve tvém životě....

Jana Abrlová a běh DEBRA
2.4. 2023

Běh pro krásu

Proto jsem se rozhodla přímo pomáhat všem bytostem s atopickým ekzémem a ,,nemocnou" kůží, ale i duší. Jakýkoliv stav atopické kůže jde dostat do stavu klidu a užívat si i toho, že můžeš svobodně bez omezení sportovat a dotknout se sama sebe, svých nejbližších a všeho po čem toužíš bez strachu, že tě to zraní.

Jana Abrlová, transformational beauty coach
1.4. 2023

Dopis pro tebe… #3

Ano, potkal tě Anděl i Démon, ale vždy šlo o zkoušku osdu, který ti DAR otevřít